Bộ nạp ắcquy Vertiv Emerson charging module HD22010-3,HD22020-3,HD22005-3,HD22005-3A,HD22010
  • Đăng ngày 04-12-2019 05:24:52 PM - 1745 Lượt xem
  • Mã sản phẩm: HD22010-3,HD22020-3,HD22005-3,HD22005-3A,HD22010
  • Product name: Emerson charging module HD22020-3
    Brand: Emerson (Chinese), EMERSON Network Power ( English )
    Model / MODEL : HD22020-3
    AC input / AC INPUT : 380-400V ~ 12A 3W + PE 45HZ-65HZ
    DC output / DC OUTPUT : 220V ----- 20A
    Module dimensions (length × width × height): 466mm × 139mm × 288mm