Bộ nạp ắcquy Vertiv Emerson charging module HD11040-3
  • Đăng ngày 05-12-2019 08:00:00 PM - 1568 Lượt xem
  • Mã sản phẩm: HD11040-3
    Tình trạng sản phẩm:
    Product name: Emerson charging module HD11040-3
     Technical Parameters
    Brand: Emerson (Chinese), EMERSON Network Power (English)
    Model / MODEL: HD11040-3
    AC input / AC INPUT: 380-400V ~ 12A 3W + PE 45HZ-65HZ
    DC output / DC OUTPUT: 110V ----- 40A
    Module dimensions (length × width × height): 466mm × 139mm × 288mm
    Module weight: 15kg
    use
    Quality assurance
    package
    Outer package shape: 572mm * 422mm * 255 mm (length, width, height), gross weight: 10kg.