Bộ nạp ắcquy, DC Screen Power Module Intelligent Charging Module WZD22010-3H
  • Đăng ngày 05-12-2019 03:38:25 PM - 936 Lượt xem
  • Mã sản phẩm: WZD22010-3H
    Tình trạng sản phẩm:
     WZD22010-3H power module
    Module technical indicators
    AC input
    Three-phase input rated voltage: 380V, 50HZ.
    Voltage change range: 323V-437V.
    DC output
    Output rating: 10A / 220V
    Voltage adjustment range: 194V-291V