  • Đăng ngày 05-12-2019 07:34:09 PM - 967 Lượt xem
  • Mã sản phẩm: ZLY240D20, ZLY240D07, ZLY240D05, ZLY240D10, ZLY120D07, ZLY120D10, ZLY120D20
    Tình trạng sản phẩm:
    Product name: ZLY240D10 power module
    Technical Parameters
    AC input: 380V AC 50HZ
    DC output: 220V DC 10A
    Module size: 165x238x340 (mm)
    Module weight: 7.5Kg
    use
    Quality assurance
    If the company repairs the product free warranty for one year.
    package
    Outer package shape: 420mm * 315mm * 235mm (length, width, height), gross weight: 10kg.