  • Đăng ngày 05-12-2019 08:01:57 PM - 1308 Lượt xem
  • Mã sản phẩm: HYZ22010-5、HYZ22020-5、HYZ22005-5、HYZ11010-5、HYZ11020-5、HYZ11040-5
    Tình trạng sản phẩm:
    HYZ22010-6 power module
    Module Features
    Module technical parameters
    AC input: 380V AC 50HZ
    DC output: 220V DC 10A
    Rated working voltage: 380V (-15% ~ + 12%), 50HZ.
    Voltage change range: AC323-437V.
    Frequency change range: 50HZ ± 10%.
    Output voltage range: DC194V-291V (DC220V), 97V-145.5V (DC110V)
    Working environment temperature: -10 ℃ --45 ℃
    cooling method:
    The shape of the power module: 325 × 230 × 130, the net weight of the power module: 9kg.
    package:
    Outer package shape: 420mm * 315 mm * 235 mm (length, width and height), product gross weight: 10kg.