  • Đăng ngày 05-12-2019 08:10:58 PM - 1973 Lượt xem
    Tình trạng sản phẩm:
    Product name: Charging module GF22010-9
     Technical Parameters
    Brand: Incore
    Model / MODEL: GF22010-9
    AC input / AC INPUT: 380-400V ~ 6A 3W + PE 45HZ-65HZ
    DC output / DC OUTPUT: 220V ----- 10A
    Module dimensions (depth × width × height): 413mm × 110mm × 257
    Module weight: 8kg
    use
    package
    Outer package shape: 572mm * 422mm * 255 mm (length, width, height), gross weight: 10kg.