Bộ nạp ắc quy Vertiv/Emerson HD22005-3A
  • Đăng ngày 28-08-2018 12:54:11 AM - 1658 Lượt xem
  • Mã sản phẩm: Emerson HD22005-3A
  • HD22005-3 A HD11010-3A
    Nominal output voltage: 220V Nominal output voltage: 110V
    Rated output current: 5A rated vegetable current: 10A
    The main technical parameters
    1. Input voltage: 323-475V, three-phase three-wire system
    2. Power factor: ≥0.92
    3. Module efficiency: ≥90%
    4. Output DC voltage: 176 ~ 286VDC / 220V
                      88~143VDC/110V
    5. Maximum output current: 110% rated output current
    6. Current output current limiting characteristics: 10~110% rated current adjustable
    7. Voltage regulation accuracy: ≤±0.5%
    8. Steady flow accuracy: ≤ ± 1%
    9. Wenbo coefficient: ≤0.1%
    10. Dimensions (height X width X depth): 257mm x 110mm x 413mm