XILANH KHÍ FESTO ADN-40-30-A-P-A
  • Đăng ngày 18-04-2018 04:29:10 PM - 2999 Lượt xem
  • Mã sản phẩm: ADN-40-30-A-P-A
  • FESTO DOUBLE ACTION PNEUMATIC COMPACT CYLINDER 40MM BORE, 30MM STROKE
    Attribute Value
    Stroke 30mm
    Bore 40mm
    Action Double
    Manufacturer Series ADN
    Rods Single
    Force at 7 bar 686 (Retracting) N @ 6 bar, 754 (Advancing) N @ 6 bar
    Port Connection M10 x 1.25
    Dimensions 54.5 x 54.5 x 51.1mm
    Length 54.5mm
    Width 54.5mm
    Maximum Operating Pressure 10 bar
    Height 51.1mm
    Maximum Operating Temperature +80°C
    Stroke Interval Weight 37 g @ 10 mm Stroke
    Test Weight 346 g @ 0 mm Stroke
    Minimum Operating Temperature -20°C
    Tình trạng sản phẩm:
    Attribute Value
    Stroke 30mm
    Bore 40mm
    Action Double
    Manufacturer Series ADN
    Rods Single
    Port Connection M10 x 1.25
    Length 54.5mm
    Width 54.5mm
    Height 51.1mm